Ďalšie klamlivé myslenie americkej obrannej spravodajskej agentúry a niekoľko rozhovorov o Ukrajine

Washington 8. septembra 2023 (HSP/sonar21/Foto:screenshot)   Viem, že niektorí ľudia dúfajú, že závažnosť strát, ktoré Ukrajina utrpela, privedie vedúcich predstaviteľov americkej spravodajskej komunity k rozumu. Nie. Nestane sa tak, píše Larry Johnson. Stačí si prečítať, čo hovorí riaditeľ analýz pre Obrannú spravodajskú agentúru (alias DIA) (pozn. redakcia Newsweeku sa mýli,… Príspevok Ďalšie klamlivé myslenie americkej obrannej spravodajskej agentúry a niekoľko rozhovorov o Ukrajine zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ďalšie klamlivé myslenie americkej obrannej spravodajskej agentúry a niekoľko rozhovorov o Ukrajine

Washington 8. septembra 2023 (HSP/sonar21/Foto:screenshot)   Viem, že niektorí ľudia dúfajú, že závažnosť strát, ktoré Ukrajina utrpela, privedie vedúcich predstaviteľov americkej spravodajskej komunity k rozumu. Nie. Nestane sa tak, píše Larry Johnson. Stačí si prečítať, čo hovorí riaditeľ analýz pre Obrannú spravodajskú agentúru (alias DIA) (pozn. redakcia Newsweeku sa mýli,…

Príspevok Ďalšie klamlivé myslenie americkej obrannej spravodajskej agentúry a niekoľko rozhovorov o Ukrajine zobrazený najskôr Hlavné správy.