Čo sa to deje? Ukrajinské elity sa likvidujú navzájom? Lavína výpovedí, orgánmi otriasajú personálne škandály

Kyjev 24. januára 2023 (HSP/Foto:Facebook/Кирило Тимошенко) Aktualizované 24. januára 12:31 Zástupca šéfa kancelárie ukrajinského prezidenta Kirill Tymošenko končí vo funkcii, napísal rezignačný list, informovali ukrajinské médiá. A nie je sám. S odstúpeniami a odvolaniami ako keby sa roztrhlo vrece K tejto vlne cunami odstúpení a odvolaní došlo hlavne v súvislosti… Príspevok Čo sa to deje? Ukrajinské elity sa likvidujú navzájom? Lavína výpovedí, orgánmi otriasajú personálne škandály zobrazený najskôr Hlavné správy.

Čo sa to deje? Ukrajinské elity sa likvidujú navzájom? Lavína výpovedí, orgánmi otriasajú personálne škandály

Kyjev 24. januára 2023 (HSP/Foto:Facebook/Кирило Тимошенко) Aktualizované 24. januára 12:31 Zástupca šéfa kancelárie ukrajinského prezidenta Kirill Tymošenko končí vo funkcii, napísal rezignačný list, informovali ukrajinské médiá. A nie je sám. S odstúpeniami a odvolaniami ako keby sa roztrhlo vrece K tejto vlne cunami odstúpení a odvolaní došlo hlavne v súvislosti…

Príspevok Čo sa to deje? Ukrajinské elity sa likvidujú navzájom? Lavína výpovedí, orgánmi otriasajú personálne škandály zobrazený najskôr Hlavné správy.