Čo je za Pellegriniho utorkovým vyjadrením? Môže to byť dôležitý signál predznamenávajúci ďalší vývoj na politickej scéne?

Bratislava 4. januára 2023 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Čo sa skrýva za „nenápadným“ výrokom Petra Pellegriniho o tom, ktoré dva subjekty vylučuje zo spolupráce? Je to odpoveď Hlasu-SD na rozhodnutie strany SaS vybabrať so všetkými, ktorí rátali s ich podporou predčasných volieb? Predvčerom šéf strany SaS Richard Sulík na svojom facebooku slovne zaútočil na stranu Hlas-SD... Príspevok Čo je za Pellegriniho utorkovým vyjadrením? Môže to byť dôležitý signál predznamenávajúci ďalší vývoj na politickej scéne? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Čo je za Pellegriniho utorkovým vyjadrením? Môže to byť dôležitý signál predznamenávajúci ďalší vývoj na politickej scéne?

Bratislava 4. januára 2023 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Čo sa skrýva za „nenápadným“ výrokom Petra Pellegriniho o tom, ktoré dva subjekty vylučuje zo spolupráce? Je to odpoveď Hlasu-SD na rozhodnutie strany SaS vybabrať so všetkými, ktorí rátali s ich podporou predčasných volieb? Predvčerom šéf strany SaS Richard Sulík na svojom facebooku slovne zaútočil na stranu Hlas-SD...

Príspevok Čo je za Pellegriniho utorkovým vyjadrením? Môže to byť dôležitý signál predznamenávajúci ďalší vývoj na politickej scéne? zobrazený najskôr Hlavné správy.