Arogancia konateľov Daniely Grúňovej a Matúša Garba. Smrteľná nehoda ich zákazníka.

Arogancia konateľov Daniely Grúňovej a Matúša Garba. Smrteľná nehoda ich zákazníka.
Daniela Grúňová

Zástupca poškodeného vo veci obchodného podvodu vo výške 5000 Eur, poskytol redakcii ďaľšie dôležité informácie, týkajúce sa trestne stíhaných konateľov firmy BADAYER s.r.o., Bobrovec 562, 032 21 Matúša Garba a Daniely Grúňovej.

Z dôvodu nepreberania pošty a nedvíhania telefónov som navštívil konateľov Matúša Garba a Danielu Grúňovú priamo v prevádzke areálu LIPTOGO, kde služby - jazdu teránnymi buggynami ponúkajú. Slušne som ich vyzval, aby vrátili 5000 Eur, ktoré získali od poškodeného nezákonným spôsobom. Daniela Grúňová o tom najskôr odmietla diskutovať, no napokon po mojom slušne zvýšenom hlase arogantne s posmeškami a chichtaním sa mi do tváre odmietla vrátiť peniaze. Uviedol zástupca poškodeného.

Do stručnej debaty, bol následne privolaný jej priateľ - spoločník a konateľ Matúš Garb, ktorý sa správal podobným spôsobom. Arogancia a posmešky. Na moju výzvu vrátiť peniaze reagovali obidvaja metódou, ktorú bežne dĺžnici používajú. Vraj zavolá políciu, že sa mu vyhrážam atď. Vravím mu, že na mňa toto neplatí a kľudne políciu môže zavolať. Pri odchode k autu sa mladí, neskúsení konatelia chytili možnosti, že so mnou zatočia cez políciu a postavili sa mi do cesty. aby obmedzovali moju slobodu pohybu. V kľude som však odišiel k autu a naštartoval. Posmeškami na mňa vykrikovali, že som zbabelec. Pri odchode autom z parkoviska mi úmyselne stáli pred autom a ďaľej bránili môjmu odchodu. Ani to ma nerozhodilo, pokračoval som pomaly daľej. Hrdinovia nakoniec uhli.  Uviedol zástupca poškodeného.

Išiel som na obed a zhruba za 3/4 hodiny som sa vrátil naspäť. Zazrel som policajtov a prihovoril som sa im. Áno, boli to privolaní policajti. Podebatoval som s nimi, boli slušní a zhovorčiví. Vraj sa Daniela Grúňová a Matúš Garb sťažovali, že ich chcem zlikvidovať. V duchu som sa tomu usmieval, no nad primitívnym konaním Matúša Garba a Daniely Grúňovej som iba krútil hlavou. Následne som im povedal, že si chcem prečítať zmluvu, čo obsahuje, ak by som si chcel zajazdiť na buggyne a vybral som sa k pokladni. Policajti povedali. že radšej idú so mnou :) čo som aj privítal. Tam už na mňa čakali konatelia, ktorí mi za prítomnosti polície dali do rúk zmluvu s drobným textom. Na moju otázku, či upozorňujú zákazníkov na závažnú skutočnosť - pokutu 5000 Eur, uvedenú v zmluve, neodpovedali, iba sa konatelia na seba udivene pozerali, čo povedať a čo nie.  Vysvetlil som im, že na takéto závažné skutočnosti sú v zmysle Zákona o ochrane spotrebiteľa povinný upozorniť. No a že sa jedná o veľmi závažnú skutočnosť, ak pre prekotení buggyny na bok, alebo strechu na blatistej trati žiadajú zaplatiť nenávratnú pokutu 5000 EUR, niet žiadných pochýb. Svedčí o tom nedávna Obrovská tragédia zákazníka, ktorému po prekotení sa a pretrhnutí bezpečnostného pásu odtrhlo hlavu, uviedol ďalej zástupca poškodeného. 

O prípade Vás budeme ďalej informovať. 
Redakcia goodboog.