Chýba už tretina zamestnancov. Predčasné dôchodky a chrípková epidémia môžu obmedziť výrobu v pekárňach

Bratislava 27. novembra 2023 (HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Súbeh mimoriadne zvýšenej práceneschopnosti zamestnancov z dôvodu chrípkovej epidémie a odchodov do predčasného dôchodku začali v priebehu novembra významne ovplyvňovať počty disponibilných zamestnancov v pekárňach po celom Slovensku. Ak tento rok dorazí mimoriadne silná chrípková epidémia, môže to obmedziť produkciu i vyrábaný sortiment… Príspevok Chýba už tretina zamestnancov. Predčasné dôchodky a chrípková epidémia môžu obmedziť výrobu v pekárňach zobrazený najskôr Hlavné správy.

Chýba už tretina zamestnancov. Predčasné dôchodky a chrípková epidémia môžu obmedziť výrobu v pekárňach

Bratislava 27. novembra 2023 (HSP/Foto:TASR-Milan Kapusta)   Súbeh mimoriadne zvýšenej práceneschopnosti zamestnancov z dôvodu chrípkovej epidémie a odchodov do predčasného dôchodku začali v priebehu novembra významne ovplyvňovať počty disponibilných zamestnancov v pekárňach po celom Slovensku. Ak tento rok dorazí mimoriadne silná chrípková epidémia, môže to obmedziť produkciu i vyrábaný sortiment…

Príspevok Chýba už tretina zamestnancov. Predčasné dôchodky a chrípková epidémia môžu obmedziť výrobu v pekárňach zobrazený najskôr Hlavné správy.