Čaputová: Prioritou SR je posilnenie protivzdušnej obrany východného krídla NATO

Bratislava 6. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann, Jaroslav Novák) Aktualizované 6. júna 2023 o 17:55 h. Prioritou Slovenska je vytvorenie mechanizmu, ktorý zabezpečí posilnenie protivzdušnej obrany východného krídla NATO. Uviedla to v utorok prezidentka SR Zuzana Čaputová na samite Bukureštskej deviatky (B9) v Bratislave, informuje TASR Prezidentka povedala, že cieľom všetkých… Príspevok Čaputová: Prioritou SR je posilnenie protivzdušnej obrany východného krídla NATO zobrazený najskôr Hlavné správy.

Čaputová: Prioritou SR je posilnenie protivzdušnej obrany východného krídla NATO

Bratislava 6. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann, Jaroslav Novák) Aktualizované 6. júna 2023 o 17:55 h. Prioritou Slovenska je vytvorenie mechanizmu, ktorý zabezpečí posilnenie protivzdušnej obrany východného krídla NATO. Uviedla to v utorok prezidentka SR Zuzana Čaputová na samite Bukureštskej deviatky (B9) v Bratislave, informuje TASR Prezidentka povedala, že cieľom všetkých…

Príspevok Čaputová: Prioritou SR je posilnenie protivzdušnej obrany východného krídla NATO zobrazený najskôr Hlavné správy.