Fico a Uhrík kritizujú peniaze pre Nadáciu otvorenej spoločnosti, MPSVR namieta

Bratislava 6. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Strana Smer-SD a hnutie Republika kritizujú poskytnutie dotácie pre Nadáciu otvorenej spoločnosti, ktorú spájajú s finančníkom Georgeom Sorosom. Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) SR ostro odmietlo tvrdenia o účelovej podpore jedinej nadácie. Za zavádzajúce považuje aj vyjadrenia o výške poskytnutých finančných prostriedkov… Príspevok Fico a Uhrík kritizujú peniaze pre Nadáciu otvorenej spoločnosti, MPSVR namieta zobrazený najskôr Hlavné správy.

Fico a Uhrík kritizujú peniaze pre Nadáciu otvorenej spoločnosti, MPSVR namieta

Bratislava 6. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Strana Smer-SD a hnutie Republika kritizujú poskytnutie dotácie pre Nadáciu otvorenej spoločnosti, ktorú spájajú s finančníkom Georgeom Sorosom. Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) SR ostro odmietlo tvrdenia o účelovej podpore jedinej nadácie. Za zavádzajúce považuje aj vyjadrenia o výške poskytnutých finančných prostriedkov…

Príspevok Fico a Uhrík kritizujú peniaze pre Nadáciu otvorenej spoločnosti, MPSVR namieta zobrazený najskôr Hlavné správy.