Budaj: O príspevok na obnovu rodinných domov požiadalo už vyše 1800 záujemcov

Bratislava 22. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák )   O príspevok na obnovu rodinných domov z plánu obnovy prejavilo záujem už vyše 1800 žiadateľov Poverený premiér Eduard Heger a minister životného prostredia Ján Budaj (obaja OĽANO) o tom informovali na štvrtkovej tlačovej konferencii. Prvou úspešnou žiadateľkou sa stala Erika Styková z Vidiny. Schválenie ďalších... Príspevok Budaj: O príspevok na obnovu rodinných domov požiadalo už vyše 1800 záujemcov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Budaj: O príspevok na obnovu rodinných domov požiadalo už vyše 1800 záujemcov

Bratislava 22. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák )   O príspevok na obnovu rodinných domov z plánu obnovy prejavilo záujem už vyše 1800 žiadateľov Poverený premiér Eduard Heger a minister životného prostredia Ján Budaj (obaja OĽANO) o tom informovali na štvrtkovej tlačovej konferencii. Prvou úspešnou žiadateľkou sa stala Erika Styková z Vidiny. Schválenie ďalších...

Príspevok Budaj: O príspevok na obnovu rodinných domov požiadalo už vyše 1800 záujemcov zobrazený najskôr Hlavné správy.