Briti boli vyzvaní, aby otvorili svoje domovy žiadateľom o azyl a ušetrili tak vláde peniaze za ubytovanie v hoteloch

Londýn 13. júla 2023 (HSP/REMIX News/Foto:Screenshot)   Podľa správy Policy Exchange britská vláda v súčasnosti každoročne vynakladá 2,2 miliardy libier na ubytovanie žiadateľov o azyl v hoteloch. Informuje spravodajský portál REMIX News Briti boli vyzvaní, aby otvorili svoje domovy žiadateľom o azyl a ušetrili tak vláde peniaze za ubytovanie v… Príspevok Briti boli vyzvaní, aby otvorili svoje domovy žiadateľom o azyl a ušetrili tak vláde peniaze za ubytovanie v hoteloch zobrazený najskôr Hlavné správy.

Briti boli vyzvaní, aby otvorili svoje domovy žiadateľom o azyl a ušetrili tak vláde peniaze za ubytovanie v hoteloch

Londýn 13. júla 2023 (HSP/REMIX News/Foto:Screenshot)   Podľa správy Policy Exchange britská vláda v súčasnosti každoročne vynakladá 2,2 miliardy libier na ubytovanie žiadateľov o azyl v hoteloch. Informuje spravodajský portál REMIX News Briti boli vyzvaní, aby otvorili svoje domovy žiadateľom o azyl a ušetrili tak vláde peniaze za ubytovanie v…

Príspevok Briti boli vyzvaní, aby otvorili svoje domovy žiadateľom o azyl a ušetrili tak vláde peniaze za ubytovanie v hoteloch zobrazený najskôr Hlavné správy.