Blízky východ zahojil jednu svoju ťažkú ranu. Irán a Saudská Arábia sa v Číne dohodli na normalizácii vzťahov

Peking 11. marca 2023 (HSP/Foto:screenshot)   Irán a Saudská Arábia sa v Číne dohodli na normalizácii vzťahov a otvorení veľvyslanectiev, informovala tlačová agentúra Tasnim Vzťahy boli prerušené v roku 2016 po konflikte saudskej vlády so šiitmi, ako aj po pogrome na veľvyslanectvo Rijádu v Teheráne. "Niekoľkodňové trojstranné rozhovory v Pekingu… Príspevok Blízky východ zahojil jednu svoju ťažkú ranu. Irán a Saudská Arábia sa v Číne dohodli na normalizácii vzťahov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Blízky východ zahojil jednu svoju ťažkú ranu. Irán a Saudská Arábia sa v Číne dohodli na normalizácii vzťahov

Peking 11. marca 2023 (HSP/Foto:screenshot)   Irán a Saudská Arábia sa v Číne dohodli na normalizácii vzťahov a otvorení veľvyslanectiev, informovala tlačová agentúra Tasnim Vzťahy boli prerušené v roku 2016 po konflikte saudskej vlády so šiitmi, ako aj po pogrome na veľvyslanectvo Rijádu v Teheráne. "Niekoľkodňové trojstranné rozhovory v Pekingu…

Príspevok Blízky východ zahojil jednu svoju ťažkú ranu. Irán a Saudská Arábia sa v Číne dohodli na normalizácii vzťahov zobrazený najskôr Hlavné správy.