Blíži sa v Poľsku vzbura proti zvyšovaniu sociálnych dávok na úkor daňových poplatníkov?

Varšava 25. mája 2023 (HSP/Remixnews/Foto:Twitter@CynicznyN)   Kyvadlo by sa mohlo vychýliť v prospech pravicovej alternatívy k vládnucej PiS, strany Konfederácia, píše Andrzej Krajewski pre Dziennik Gazeta Prawna Dve najväčšie poľské strany, vládnuce konzervatívne Právo a spravodlivosť (PiS) a liberálna Občianska platforma (PO), už týždeň súperia o to, ktorá z nich… Príspevok Blíži sa v Poľsku vzbura proti zvyšovaniu sociálnych dávok na úkor daňových poplatníkov? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Blíži sa v Poľsku vzbura proti zvyšovaniu sociálnych dávok na úkor daňových poplatníkov?

Varšava 25. mája 2023 (HSP/Remixnews/Foto:Twitter@CynicznyN)   Kyvadlo by sa mohlo vychýliť v prospech pravicovej alternatívy k vládnucej PiS, strany Konfederácia, píše Andrzej Krajewski pre Dziennik Gazeta Prawna Dve najväčšie poľské strany, vládnuce konzervatívne Právo a spravodlivosť (PiS) a liberálna Občianska platforma (PO), už týždeň súperia o to, ktorá z nich…

Príspevok Blíži sa v Poľsku vzbura proti zvyšovaniu sociálnych dávok na úkor daňových poplatníkov? zobrazený najskôr Hlavné správy.