Banskobystrický primátor Ján Nosko víta, že postavenie oboch nemocníc ostáva zachované

Banská Bystrica 7. januára 2023 (TASR-Ján Krošlák)   Primátor Banskej Bystrice Ján Nosko víta, že postavenie oboch banskobystrických nemocníc ostáva zachované. V stanovisku pre TASR tak reagoval na základnú kostru novej nemocničnej siete Ako ďalej informoval, v širšom kontexte môžu navrhované zmeny vyvolať v regióne tlak na personálne kapacity zdravotníckych zariadení v Banskej Bystrici. Banskobystrický... Príspevok Banskobystrický primátor Ján Nosko víta, že postavenie oboch nemocníc ostáva zachované zobrazený najskôr Hlavné správy.

Banskobystrický primátor Ján Nosko víta, že postavenie oboch nemocníc ostáva zachované

Banská Bystrica 7. januára 2023 (TASR-Ján Krošlák)   Primátor Banskej Bystrice Ján Nosko víta, že postavenie oboch banskobystrických nemocníc ostáva zachované. V stanovisku pre TASR tak reagoval na základnú kostru novej nemocničnej siete Ako ďalej informoval, v širšom kontexte môžu navrhované zmeny vyvolať v regióne tlak na personálne kapacity zdravotníckych zariadení v Banskej Bystrici. Banskobystrický...

Príspevok Banskobystrický primátor Ján Nosko víta, že postavenie oboch nemocníc ostáva zachované zobrazený najskôr Hlavné správy.