Azerbajdžanskí aktivisti ukončili blokádu v Náhornom Karabachu, keďže Baku uťahuje kontrolu nad regiónom

Baku 30. apríla 2023 (HSP/Politico/Foto:Twitter)   Azerbajdžanskí aktivisti oznámili, že v piatok ukončia svoju dlhoročnú blokádu jedinej cesty zo sporného regiónu Náhorný Karabach, keďže výstavba kontrolného stanovišťa na hranici so susedným Arménskom sa blíži k záveru Podľa organizátorov budú demonštrácie na lačínskom koridore "dočasne prerušené" v piatok od 18.00 hod.… Príspevok Azerbajdžanskí aktivisti ukončili blokádu v Náhornom Karabachu, keďže Baku uťahuje kontrolu nad regiónom zobrazený najskôr Hlavné správy.

Azerbajdžanskí aktivisti ukončili blokádu v Náhornom Karabachu, keďže Baku uťahuje kontrolu nad regiónom

Baku 30. apríla 2023 (HSP/Politico/Foto:Twitter)   Azerbajdžanskí aktivisti oznámili, že v piatok ukončia svoju dlhoročnú blokádu jedinej cesty zo sporného regiónu Náhorný Karabach, keďže výstavba kontrolného stanovišťa na hranici so susedným Arménskom sa blíži k záveru Podľa organizátorov budú demonštrácie na lačínskom koridore "dočasne prerušené" v piatok od 18.00 hod.…

Príspevok Azerbajdžanskí aktivisti ukončili blokádu v Náhornom Karabachu, keďže Baku uťahuje kontrolu nad regiónom zobrazený najskôr Hlavné správy.