Andrew Tate bol zatknutý za obchodovanie s ľuďmi. Predtým ešte stihol skritizovať Thunbergovú

Bratislava 30. decembra 2022 (HSP/BBC/Foto: Screenshot, Twitter)   Bývalá kickboxová americká mediálna hviezda Andrew Tate, ktorý je známy najmä svojím opovážlivým správaním voči ženám, bol zadržaný v Rumunsku v rámci vyšetrovania obchodovania s ľuďmi, znásilnenia a založenia zločineckej skupiny. Prekvapivú rolu v tom zohrala aj švédska enviroaktivistka Greta Thunbergová Tate bol vyšetrovaný už od apríla.... Príspevok Andrew Tate bol zatknutý za obchodovanie s ľuďmi. Predtým ešte stihol skritizovať Thunbergovú zobrazený najskôr Hlavné správy.

Andrew Tate bol zatknutý za obchodovanie s ľuďmi. Predtým ešte stihol skritizovať Thunbergovú

Bratislava 30. decembra 2022 (HSP/BBC/Foto: Screenshot, Twitter)   Bývalá kickboxová americká mediálna hviezda Andrew Tate, ktorý je známy najmä svojím opovážlivým správaním voči ženám, bol zadržaný v Rumunsku v rámci vyšetrovania obchodovania s ľuďmi, znásilnenia a založenia zločineckej skupiny. Prekvapivú rolu v tom zohrala aj švédska enviroaktivistka Greta Thunbergová Tate bol vyšetrovaný už od apríla....

Príspevok Andrew Tate bol zatknutý za obchodovanie s ľuďmi. Predtým ešte stihol skritizovať Thunbergovú zobrazený najskôr Hlavné správy.