Aký význam má Bachmut? Prečo sa postoje a boj o túto oblasť líšia od ostatných

Kyjev 10. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Satellite image Maxar Technologies)   Americký denník New York Times porovnáva Zelenského rétoriku o Bachmute s prezidentovými výrokmi počas bojov o Severodoneck a Lysyčansk Týždenník najmä pripomenul, že Zelenskyj povedal, že si nie je istý, či boj o dve zničené mestá Severodoneck a Lysyčansk stojí za životy približne 100 ukrajinských vojakov... Príspevok Aký význam má Bachmut? Prečo sa postoje a boj o túto oblasť líšia od ostatných zobrazený najskôr Hlavné správy.

Aký význam má Bachmut? Prečo sa postoje a boj o túto oblasť líšia od ostatných

Kyjev 10. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Satellite image Maxar Technologies)   Americký denník New York Times porovnáva Zelenského rétoriku o Bachmute s prezidentovými výrokmi počas bojov o Severodoneck a Lysyčansk Týždenník najmä pripomenul, že Zelenskyj povedal, že si nie je istý, či boj o dve zničené mestá Severodoneck a Lysyčansk stojí za životy približne 100 ukrajinských vojakov...

Príspevok Aký význam má Bachmut? Prečo sa postoje a boj o túto oblasť líšia od ostatných zobrazený najskôr Hlavné správy.