Ako sa bude vyvíjať svetové hospodárstvo, keď bude existovať alternatíva k systému SWIFT?

Bratislava 28. novembra 2023 (HSP/Gazeteduvar/Foto:Facebook/Allison Walker)   Alternatívna platobná platforma BRICS Pay postupne začína otriasať dolárovým trónom SWIFT, píše Duvar. Členovia BRICS ubezpečujú, že sa nechystajú "ísť do vojny" s momentálne dominantným systémom. Ten by však mal mať veľa dôvodov na obavy, píše Suleyman Karan pre turecký denník gazete duvar… Príspevok Ako sa bude vyvíjať svetové hospodárstvo, keď bude existovať alternatíva k systému SWIFT? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ako sa bude vyvíjať svetové hospodárstvo, keď bude existovať alternatíva k systému SWIFT?

Bratislava 28. novembra 2023 (HSP/Gazeteduvar/Foto:Facebook/Allison Walker)   Alternatívna platobná platforma BRICS Pay postupne začína otriasať dolárovým trónom SWIFT, píše Duvar. Členovia BRICS ubezpečujú, že sa nechystajú "ísť do vojny" s momentálne dominantným systémom. Ten by však mal mať veľa dôvodov na obavy, píše Suleyman Karan pre turecký denník gazete duvar…

Príspevok Ako sa bude vyvíjať svetové hospodárstvo, keď bude existovať alternatíva k systému SWIFT? zobrazený najskôr Hlavné správy.