ZVJS: Konfliktom medzi väzňami sa snažia zabrániť aj cez psychológov či kňazov

Bratislava 7. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Zbor väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa konfliktom medzi väznenými osobami snaží zabrániť aj prostredníctvom pedagógov, referentov, psychológov či kňazov. Tí sa cez individuálne rozhovory a psychologické intervencie usilujú znížiť negatívne psychosociálne dopady na väzňov a včas odhaliť vznikajúce problémy. TASR o tom informovala… Príspevok ZVJS: Konfliktom medzi väzňami sa snažia zabrániť aj cez psychológov či kňazov zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZVJS: Konfliktom medzi väzňami sa snažia zabrániť aj cez psychológov či kňazov

Bratislava 7. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Zbor väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa konfliktom medzi väznenými osobami snaží zabrániť aj prostredníctvom pedagógov, referentov, psychológov či kňazov. Tí sa cez individuálne rozhovory a psychologické intervencie usilujú znížiť negatívne psychosociálne dopady na väzňov a včas odhaliť vznikajúce problémy. TASR o tom informovala…

Príspevok ZVJS: Konfliktom medzi väzňami sa snažia zabrániť aj cez psychológov či kňazov zobrazený najskôr Hlavné správy.