Zrušenie povinných odvodov môže zredukovať podpornú činnosť umeleckých fondov

Bratislava 29. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Krajská knižnica Karola Kmeťka Nitra)   Príspevok zo štátneho rozpočtu pre umelecké fondy je náhradou za stratu príjmov z koncesionárskych poplatkov, nenahrádza však stratu príjmov z dvojpercentných odvodov autorov a výkonných umelcov. V súvislosti so zmenou financovania to pre TASR zdôraznil riaditeľ Literárneho fondu (LF) Ladislav… Príspevok Zrušenie povinných odvodov môže zredukovať podpornú činnosť umeleckých fondov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zrušenie povinných odvodov môže zredukovať podpornú činnosť umeleckých fondov

Bratislava 29. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Krajská knižnica Karola Kmeťka Nitra)   Príspevok zo štátneho rozpočtu pre umelecké fondy je náhradou za stratu príjmov z koncesionárskych poplatkov, nenahrádza však stratu príjmov z dvojpercentných odvodov autorov a výkonných umelcov. V súvislosti so zmenou financovania to pre TASR zdôraznil riaditeľ Literárneho fondu (LF) Ladislav…

Príspevok Zrušenie povinných odvodov môže zredukovať podpornú činnosť umeleckých fondov zobrazený najskôr Hlavné správy.