Zdá sa, že Bidenova administratíva, ktorá pôvodne odmietala diplomatické úsilie Pekingu, si to rozmyslela

Washington 13. mája 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Jose Luis Magana, Evan Vucci)   Nedávne vyjadrenia štátneho tajomníka Antonyho Blinkena, ktorý privítal možnú úlohu čínskeho sprostredkovania v rusko-ukrajinskej vojne, sú príjemným prekvapením, píšu Anatol Lieven a Jake Werner pre Responsible Statecraft. Spolu s ďalšími nedávnymi pozitívnymi náznakmi, ako napríklad práve skončeným dvojdňovým stretnutím poradcu pre… Príspevok Zdá sa, že Bidenova administratíva, ktorá pôvodne odmietala diplomatické úsilie Pekingu, si to rozmyslela zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zdá sa, že Bidenova administratíva, ktorá pôvodne odmietala diplomatické úsilie Pekingu, si to rozmyslela

Washington 13. mája 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Jose Luis Magana, Evan Vucci)   Nedávne vyjadrenia štátneho tajomníka Antonyho Blinkena, ktorý privítal možnú úlohu čínskeho sprostredkovania v rusko-ukrajinskej vojne, sú príjemným prekvapením, píšu Anatol Lieven a Jake Werner pre Responsible Statecraft. Spolu s ďalšími nedávnymi pozitívnymi náznakmi, ako napríklad práve skončeným dvojdňovým stretnutím poradcu pre…

Príspevok Zdá sa, že Bidenova administratíva, ktorá pôvodne odmietala diplomatické úsilie Pekingu, si to rozmyslela zobrazený najskôr Hlavné správy.