Zásadne vyhlásenie Republiky: Trestné oznámenie za odovzdanie Migov-29 vyšetrovateľ preklasifikoval

Bratislava 21. apríla 2023 (HSP/Foto: Screenshot)   Na dnešnej tlačovej konferencii hnutie Republika informovalo, že ich podnet zo 16. 2. na generálnu prokuratúru pre odovzdanie Migov na Ukrajinu sa cez rôzne stupne prokuratúry dostalo až na okresnú kriminálku, kde ho prekvapujúco vyšetrovateľ prekvalifikoval na obzvlášť závažný zločin zneužívania právomocí verejného… Príspevok Zásadne vyhlásenie Republiky: Trestné oznámenie za odovzdanie Migov-29 vyšetrovateľ preklasifikoval zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zásadne vyhlásenie Republiky: Trestné oznámenie za odovzdanie Migov-29 vyšetrovateľ preklasifikoval

Bratislava 21. apríla 2023 (HSP/Foto: Screenshot)   Na dnešnej tlačovej konferencii hnutie Republika informovalo, že ich podnet zo 16. 2. na generálnu prokuratúru pre odovzdanie Migov na Ukrajinu sa cez rôzne stupne prokuratúry dostalo až na okresnú kriminálku, kde ho prekvapujúco vyšetrovateľ prekvalifikoval na obzvlášť závažný zločin zneužívania právomocí verejného…

Príspevok Zásadne vyhlásenie Republiky: Trestné oznámenie za odovzdanie Migov-29 vyšetrovateľ preklasifikoval zobrazený najskôr Hlavné správy.