Záleská opäť v centre pozornosti. Dôvodom sú fotky spred zasadnutia Súdnej rady

Bratislava 16. augusta 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Pamela Záleská v utorok vystúpila na zasadnutí Súdnej rady, aby odpovedala na otázky ohľadom jej medializovaného vzťahu s kontroverznou novinárkou Denníka N Monikou Tódovou. Nejedného diskutujúceho na sociálne sieti zarazili šíriace sa fotografie Na fotografie upozornil aj Lukáš Machala. Ten tvrdí, že sudkyňa Špecializovaného… Príspevok Záleská opäť v centre pozornosti. Dôvodom sú fotky spred zasadnutia Súdnej rady zobrazený najskôr Hlavné správy.

Záleská opäť v centre pozornosti. Dôvodom sú fotky spred zasadnutia Súdnej rady

Bratislava 16. augusta 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Pamela Záleská v utorok vystúpila na zasadnutí Súdnej rady, aby odpovedala na otázky ohľadom jej medializovaného vzťahu s kontroverznou novinárkou Denníka N Monikou Tódovou. Nejedného diskutujúceho na sociálne sieti zarazili šíriace sa fotografie Na fotografie upozornil aj Lukáš Machala. Ten tvrdí, že sudkyňa Špecializovaného…

Príspevok Záleská opäť v centre pozornosti. Dôvodom sú fotky spred zasadnutia Súdnej rady zobrazený najskôr Hlavné správy.