Wagner organizuje vojenské cvičenie s bieloruskými silami v blízkosti poľských hraníc

Bratislava 21. júla 2023 (HSP/Remix/Foto:Screenshot Twitter/@Catalinktaaaa7)   Podľa odhadov je v Bielorusku "niekoľko stoviek až tisíc" Wagnerových žoldnierov, informuje portál REMIX News Členovia ruskej žoldnierskej skupiny Wagner, ktorí nedávno pricestovali do Bieloruska, organizujú cvičenia s bieloruskými špeciálnymi jednotkami v blízkosti hraníc s Poľskom. Varšava tvrdí, že tieto kroky monitoruje a… Príspevok Wagner organizuje vojenské cvičenie s bieloruskými silami v blízkosti poľských hraníc zobrazený najskôr Hlavné správy.

Wagner organizuje vojenské cvičenie s bieloruskými silami v blízkosti poľských hraníc

Bratislava 21. júla 2023 (HSP/Remix/Foto:Screenshot Twitter/@Catalinktaaaa7)   Podľa odhadov je v Bielorusku "niekoľko stoviek až tisíc" Wagnerových žoldnierov, informuje portál REMIX News Členovia ruskej žoldnierskej skupiny Wagner, ktorí nedávno pricestovali do Bieloruska, organizujú cvičenia s bieloruskými špeciálnymi jednotkami v blízkosti hraníc s Poľskom. Varšava tvrdí, že tieto kroky monitoruje a…

Príspevok Wagner organizuje vojenské cvičenie s bieloruskými silami v blízkosti poľských hraníc zobrazený najskôr Hlavné správy.