Vzťahy medzi Spojeným kráľovstvom a Čínou sa pod vplyvom nového špionážneho škandálu otriasajú

Londýn 15. septembra 2023 (HSP/Asiatimes/Foto:TASR/AP-Evelyn Hockstein, Pool)   Premiér Sunak obviňuje Čínu z podkopávania parlamentnej demokracie v Spojenom kráľovstve, ale bolo by múdre, keby ekonomické vzťahy nevyšumeli do vzduchu, píše Asia Times Zatknutie parlamentného výskumného pracovníka pre podozrenie zo špionáže pre Čínu podporilo vo Westminsteri výzvy na tvrdšie opatrenia voči… Príspevok Vzťahy medzi Spojeným kráľovstvom a Čínou sa pod vplyvom nového špionážneho škandálu otriasajú zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vzťahy medzi Spojeným kráľovstvom a Čínou sa pod vplyvom nového špionážneho škandálu otriasajú

Londýn 15. septembra 2023 (HSP/Asiatimes/Foto:TASR/AP-Evelyn Hockstein, Pool)   Premiér Sunak obviňuje Čínu z podkopávania parlamentnej demokracie v Spojenom kráľovstve, ale bolo by múdre, keby ekonomické vzťahy nevyšumeli do vzduchu, píše Asia Times Zatknutie parlamentného výskumného pracovníka pre podozrenie zo špionáže pre Čínu podporilo vo Westminsteri výzvy na tvrdšie opatrenia voči…

Príspevok Vzťahy medzi Spojeným kráľovstvom a Čínou sa pod vplyvom nového špionážneho škandálu otriasajú zobrazený najskôr Hlavné správy.