Výstava obrazov Šarloty Bottovej v Gemersko-malohontskom múzeu predstaví rómskych spisovateľov

Rimavská Sobota 10. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Gemersko-malohontské múzeum/Gömör-Kishonti Múzeum)   V Gemersko-malohontskom múzeu (GMM) v Rimavskej Sobote v stredu (12. 4.) otvoria výstavu výtvarníčky Šarloty Bottovej venovanú rómskym spisovateľom. Výstava bude pre verejnosť prístupná do 31. augusta. TASR o tom informovala etnologička múzea Ľudmila Pulišová Mladá výtvarníčka Bottová pochádza z Rimavskej… Príspevok Výstava obrazov Šarloty Bottovej v Gemersko-malohontskom múzeu predstaví rómskych spisovateľov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Výstava obrazov Šarloty Bottovej v Gemersko-malohontskom múzeu predstaví rómskych spisovateľov

Rimavská Sobota 10. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Gemersko-malohontské múzeum/Gömör-Kishonti Múzeum)   V Gemersko-malohontskom múzeu (GMM) v Rimavskej Sobote v stredu (12. 4.) otvoria výstavu výtvarníčky Šarloty Bottovej venovanú rómskym spisovateľom. Výstava bude pre verejnosť prístupná do 31. augusta. TASR o tom informovala etnologička múzea Ľudmila Pulišová Mladá výtvarníčka Bottová pochádza z Rimavskej…

Príspevok Výstava obrazov Šarloty Bottovej v Gemersko-malohontskom múzeu predstaví rómskych spisovateľov zobrazený najskôr Hlavné správy.