Vyšetrili príčinu havárie českého miliardára známeho z Panama Papers. Údajne išlo o chybu pilota

Washington 28. septembra 2023 (HSP/TASR/Lidovky.cz/Foto:Twitter/X)   Pravdepodobnou príčinou havárie vrtuľníka na Aljaške, pri ktorej zahynul v roku 2021 český miliardár Petr Kellner a ďalší štyria ľudia, bola neschopnosť pilota vhodne zareagovať na zlú viditeľnosť Uvádza sa to v správe, ktorú v stredu večer miestneho času zverejnil americký Národný úrad pre… Príspevok Vyšetrili príčinu havárie českého miliardára známeho z Panama Papers. Údajne išlo o chybu pilota zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vyšetrili príčinu havárie českého miliardára známeho z Panama Papers. Údajne išlo o chybu pilota

Washington 28. septembra 2023 (HSP/TASR/Lidovky.cz/Foto:Twitter/X)   Pravdepodobnou príčinou havárie vrtuľníka na Aljaške, pri ktorej zahynul v roku 2021 český miliardár Petr Kellner a ďalší štyria ľudia, bola neschopnosť pilota vhodne zareagovať na zlú viditeľnosť Uvádza sa to v správe, ktorú v stredu večer miestneho času zverejnil americký Národný úrad pre…

Príspevok Vyšetrili príčinu havárie českého miliardára známeho z Panama Papers. Údajne išlo o chybu pilota zobrazený najskôr Hlavné správy.