Vyhlásenie Expertnej komisie pre slovensko-maďarské vzťahy: Toto je vrchol arogancie!

Bratislava 18. mája 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Expertná komisia pre slovensko-maďarské vzťahy vydala vyhlásenie a výzvu v súvislosti s vymenovaním tzv. úradníckej vlády Slovenskej republiky. Komisia vníma vymenovaného predsedu vlády SR ako cielený politický zámer, ktorý môže poškodiť Slovákov, ale najmä v budúcnosti viesť k oslabeniu suverenity Slovenskej republiky. Upozorňuje… Príspevok Vyhlásenie Expertnej komisie pre slovensko-maďarské vzťahy: Toto je vrchol arogancie! zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vyhlásenie Expertnej komisie pre slovensko-maďarské vzťahy: Toto je vrchol arogancie!

Bratislava 18. mája 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Expertná komisia pre slovensko-maďarské vzťahy vydala vyhlásenie a výzvu v súvislosti s vymenovaním tzv. úradníckej vlády Slovenskej republiky. Komisia vníma vymenovaného predsedu vlády SR ako cielený politický zámer, ktorý môže poškodiť Slovákov, ale najmä v budúcnosti viesť k oslabeniu suverenity Slovenskej republiky. Upozorňuje…

Príspevok Vyhlásenie Expertnej komisie pre slovensko-maďarské vzťahy: Toto je vrchol arogancie! zobrazený najskôr Hlavné správy.