Vladimir Putin nie je šialený, len „radikálne racionálny“, tvrdí bývalý francúzsky prezident

Paríž 1. februára 2023 (HSP/politico/Foto:TASR/AP-Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin)   Vladimir Putin je "radikálne racionálny" líder, ktorý vsádza na to, že západné krajiny budú unavené z podpory Ukrajiny a dohodnú sa na ukončení konfliktu, ktoré bude pre Rusko výhodné, povedal bývalý francúzsky prezident François Hollande pre POLITICO Hollande, ktorý bol vo… Príspevok Vladimir Putin nie je šialený, len „radikálne racionálny“, tvrdí bývalý francúzsky prezident zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vladimir Putin nie je šialený, len „radikálne racionálny“, tvrdí bývalý francúzsky prezident

Paríž 1. februára 2023 (HSP/politico/Foto:TASR/AP-Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin)   Vladimir Putin je "radikálne racionálny" líder, ktorý vsádza na to, že západné krajiny budú unavené z podpory Ukrajiny a dohodnú sa na ukončení konfliktu, ktoré bude pre Rusko výhodné, povedal bývalý francúzsky prezident François Hollande pre POLITICO Hollande, ktorý bol vo…

Príspevok Vladimir Putin nie je šialený, len „radikálne racionálny“, tvrdí bývalý francúzsky prezident zobrazený najskôr Hlavné správy.