Vláda Petra Fialu sľubovala, že bude iná ako vláda Andreja Babiša – a to aj je, ale je ešte horšia

Praha 20. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo, Twitter/Zbyněk Stanjura)   Vláda pod vedením ODS nesplnila svoj sľub riadiť českú ekonomiku konzervatívnejším spôsobom, píše Radomil Bábek, predseda Podnikateľských odborov a informuje REMIX News Počas predvolebnej kampane teraz vládnuca ODS sľubovala konzervatívny prístup k vedeniu krajiny a hospodáreniu s peniazmi. Premiér Petr Fiala… Príspevok Vláda Petra Fialu sľubovala, že bude iná ako vláda Andreja Babiša – a to aj je, ale je ešte horšia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vláda Petra Fialu sľubovala, že bude iná ako vláda Andreja Babiša – a to aj je, ale je ešte horšia

Praha 20. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo, Twitter/Zbyněk Stanjura)   Vláda pod vedením ODS nesplnila svoj sľub riadiť českú ekonomiku konzervatívnejším spôsobom, píše Radomil Bábek, predseda Podnikateľských odborov a informuje REMIX News Počas predvolebnej kampane teraz vládnuca ODS sľubovala konzervatívny prístup k vedeniu krajiny a hospodáreniu s peniazmi. Premiér Petr Fiala…

Príspevok Vláda Petra Fialu sľubovala, že bude iná ako vláda Andreja Babiša – a to aj je, ale je ešte horšia zobrazený najskôr Hlavné správy.