Víťazstvo Ukrajiny? Orbán povedal pravdu. Video už vzhliadli desiatky miliónov ľudí

Budapešť 31. augusta 2023 (HSP/Foto:screenshot twitter)   Maďarský premiér poskytol v Budapešti rozhovor americkému televíznemu moderátorovi Tuckerovi Carlsonovi. Rozhovor sa venoval najmä rusko-ukrajinskej vojne, ktorá by sa podľa Viktora Orbána v tom momente skončila, ak by bol prezidentom Spojených štátov Donald Trump. Orbán označil informácie predkladané americkými médiami o tom,… Príspevok Víťazstvo Ukrajiny? Orbán povedal pravdu. Video už vzhliadli desiatky miliónov ľudí zobrazený najskôr Hlavné správy.

Víťazstvo Ukrajiny? Orbán povedal pravdu. Video už vzhliadli desiatky miliónov ľudí

Budapešť 31. augusta 2023 (HSP/Foto:screenshot twitter)   Maďarský premiér poskytol v Budapešti rozhovor americkému televíznemu moderátorovi Tuckerovi Carlsonovi. Rozhovor sa venoval najmä rusko-ukrajinskej vojne, ktorá by sa podľa Viktora Orbána v tom momente skončila, ak by bol prezidentom Spojených štátov Donald Trump. Orbán označil informácie predkladané americkými médiami o tom,…

Príspevok Víťazstvo Ukrajiny? Orbán povedal pravdu. Video už vzhliadli desiatky miliónov ľudí zobrazený najskôr Hlavné správy.