VIDEO: Žena, která pracovala u letectva, hovoří o geoinženýringu

www.slovanskenoviny.sk/rss Kristen Meghan strávila devět let v americkém letectvu a bila na poplach ohledně geoinženýrství. Pracovala... Príspevok VIDEO: Žena, která pracovala u letectva, hovoří o geoinženýringu je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Žena, která pracovala u letectva, hovoří o geoinženýringu

www.slovanskenoviny.sk/rss

Kristen Meghan strávila devět let v americkém letectvu a bila na poplach ohledně geoinženýrství. Pracovala pro větev letectva zvanou bioenvironmentální inženýrství.

Myslela si, že je šílené, že bychom něco takového dělali: manipulovali s počasím rozprašováním nebezpečných látek do atmosféry. Když se pokusila tento jev vyvrátit, zjistila, že je do toho zapojeno i její oddělení. Meghan zjistila, jaké chemikálie bývají používány pro tuto operaci.

Udělala si spoustu průzkumů, spustila poplach a obrátila se zády k letectvu. „To opravdu existuje, otevřeně to přiznali a existuje několik forem ovlivňování počasí,“ řekla Meghan Kla.tv v Ženevě.

„Cílem geoinženýrství je oficiálně bojovat proti klimatickým změnám. S tím to nemá nic společného,“ zdůraznila.

Na otázku, co rozprašují do atmosféry, Meghan odpověděla: sulfáty, hliník, baryum a stroncium. Když se začala ptát na bezpečnost těchto látek, byla démonizována.

„V tu chvíli jsem si uvědomila, že jsem strčila nos do vosího hnízda,“ řekla Meghan.

Tyto kovy jsou pro člověka toxické a končí v půdě a našich potravinách. Čistírny odpadních vod je nemohou odfiltrovat,“ řekla. „Je to hrozné.“

Poukázala na to, že se dramaticky zvýšil počet lidí s neurodegenerativními onemocněními, jako je Alzheimerova choroba, a že lidé s astmatem jím také hodně trpí. „A lidé se diví, proč trpí alergiemi 24 hodin denně po celý rok.“

„Spojené státy rozhodně nejsou jedinou zemí, která se zabývá geoinženýrstvím,“ řekla Meghan. Podle ní existuje také souvislost s HAARPem.

Slovanka

/ necenzurovanapravda.cz /

Príspevok VIDEO: Žena, která pracovala u letectva, hovoří o geoinženýringu je zobrazený ako prvý na .