VIDEO: Tibor Gašpar o deštrukčnej opozícii, o Lipšicovom blízkom konci, o dôvodoch zmien v trestnom kódexe, o šéfovi NBÚ Konečnom

www.slovanskenoviny.sk/rss O šéfovi NBÚ Konečnom, ktorý nielenže umožnil Lipšicovi dostať funkciu šéfa ÚŠP, ale podieľal sa... Príspevok VIDEO: Tibor Gašpar o deštrukčnej opozícii, o Lipšicovom blízkom konci, o dôvodoch zmien v trestnom kódexe, o šéfovi NBÚ Konečnom je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Tibor Gašpar o deštrukčnej opozícii, o Lipšicovom blízkom konci, o dôvodoch zmien v trestnom kódexe, o šéfovi NBÚ Konečnom

www.slovanskenoviny.sk/rss

O šéfovi NBÚ Konečnom, ktorý nielenže umožnil Lipšicovi dostať funkciu šéfa ÚŠP, ale podieľal sa aj na cenzúre iných názorov, likvidácii slobody prejavu & blokovaní alternatívnych médií, o (ne)menovaní jeho syna do čela SIS, ale aj o snahách napraviť porušovanie ľudských práv psychopatickými indivíduami pôsobiacimi v OČTK.

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, bývalý prezident Policajného zboru SR Tibor Gašpar (Smer-SSD) bol dňa 23. februára 2024 spoločne s právničkou Juditou Laššákovou hosťom v rádiu InfoVojna, kde komentoval aktuálne udalosti na domácej politickej scéne a približuje aj dianie v parlamente.

Viac vo videu:

Zdroj: InfoVojna

Príspevok VIDEO: Tibor Gašpar o deštrukčnej opozícii, o Lipšicovom blízkom konci, o dôvodoch zmien v trestnom kódexe, o šéfovi NBÚ Konečnom je zobrazený ako prvý na .