VIDEO: „Niektorí novinári týždeň od politicky motivovaného atentátu na Roberta Fica nie sú schopní pozrieť sa na seba do zrkadla

www.slovanskenoviny.sk/rss Namiesto toho, aby si priznali, že atentátnik Cintula si osvojil ich rétoriku, tak ho pomaly... Príspevok VIDEO: „Niektorí novinári týždeň od politicky motivovaného atentátu na Roberta Fica nie sú schopní pozrieť sa na seba do zrkadla je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: „Niektorí novinári týždeň od politicky motivovaného atentátu na Roberta Fica nie sú schopní pozrieť sa na seba do zrkadla

www.slovanskenoviny.sk/rss

Namiesto toho, aby si priznali, že atentátnik Cintula si osvojil ich rétoriku, tak ho pomaly idú ospravedlňovať,“ vyhlásil vicepremiér Kaliňák a pripomína ako si progresívci po tomto trestnom čine premazali svoje sociálne siete.

Podpredseda vlády a minister obrany SR Robert Kaliňák (Smer-SSD) vo svojom videu, v súvislosti s vnútropolitickým dianím, ktoré je poznačené pokusom zavraždiť ministerského predsedu Roberta Fica, vyzdvihol politickú zrelosť šéfa SNS Andreja Danka a zvoleného prezidenta SR Petra Pellegriniho.

Viac vo videu:

Zdroj: YouTube / InfoVojna

Príspevok VIDEO: „Niektorí novinári týždeň od politicky motivovaného atentátu na Roberta Fica nie sú schopní pozrieť sa na seba do zrkadla je zobrazený ako prvý na .