VIDEO: Manželka väzneného zakladateľa organizácie WikiLeaks Juliana Assangea o plánovaní jeho vraždy bývalým šéfom CIA Mikeom Pompeom

www.slovanskenoviny.sk/rss O Veľkej Británii ako poslušnom americkom mopslíkovi, ale aj o aktuálnych informáciách k práve prebiehajúcemu... Príspevok VIDEO: Manželka väzneného zakladateľa organizácie WikiLeaks Juliana Assangea o plánovaní jeho vraždy bývalým šéfom CIA Mikeom Pompeom je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Manželka väzneného zakladateľa organizácie WikiLeaks Juliana Assangea o plánovaní jeho vraždy bývalým šéfom CIA Mikeom Pompeom

www.slovanskenoviny.sk/rss

O Veľkej Británii ako poslušnom americkom mopslíkovi, ale aj o aktuálnych informáciách k práve prebiehajúcemu súdnemu prípadu jej muža, o ktorom tvrdí, že by ho po vydaní na stíhanie do USA čakala smrť.

Zatiaľ čo administratíva prezidenta USA Joea Bidena donekonečna poučuje iné krajiny o ľudských právach a demokracii, austrálskeho novinára Juliana Assangea, za to, že odhalil zločinecké praktiky CIA, sa snaží vo väzení zlikvidovať, Jeho žena – právnička a ochrankyňa ľudských práv Stella Assange prehovorila o jeho prípade v otvorenom rozhovore s americkým konzervatívnym moderátorom Tuckerom Carlsonom.

Viac vo videu s českými titulkami:

Zdroj: Tucker Carlson na sieti X / bezpressu.news / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Manželka väzneného zakladateľa organizácie WikiLeaks Juliana Assangea o plánovaní jeho vraždy bývalým šéfom CIA Mikeom Pompeom je zobrazený ako prvý na .