VIDEO: Harabin hovorí o manipulovaní verejnej mienky Američanmi a CIA v prospech Korčoka a Pellegriniho

www.slovanskenoviny.sk/rss Harabin opäť opakuje, že súčasný predseda parlamentu v prezidentských voľbách nemôže kandidovať, pokiaľ mu šéfuje. Ľudí... Príspevok VIDEO: Harabin hovorí o manipulovaní verejnej mienky Američanmi a CIA v prospech Korčoka a Pellegriniho je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Harabin hovorí o manipulovaní verejnej mienky Američanmi a CIA v prospech Korčoka a Pellegriniho

www.slovanskenoviny.sk/rss

Harabin opäť opakuje, že súčasný predseda parlamentu v prezidentských voľbách nemôže kandidovať, pokiaľ mu šéfuje. Ľudí zároveň vyzval stávkovať na jeho osobu.

Bývalý minister spravodlivosti, niekdajší šéf Najvyššieho súdu SR a občiansky kandidát na prezidenta Štefan Harabin debatoval k aktuálnym spoločensko-politickým otázkam a k prezidentským voľbám s právnikom Miroslavom Kamenským.

„V prípade, že by Korčok skončil tretí a obráti sa na Ústavný súd, tak ten bez najmenších pochybností zruší už prvé kolo. V tomto smere už existuje v analogickej veci rozhodnutie Ústavného súdu, ktorého autorom je Mazák, práve z titulu nerovnosti zbraní na strane kandidujúceho predsedu parlamentu Pellegriniho,“ uviedol Harabin pre InfoVojnu v komentári na zverejnený rozhovor.

Viac vo videu:

Zdroj: YouTube Západoslovenská TV / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Harabin hovorí o manipulovaní verejnej mienky Američanmi a CIA v prospech Korčoka a Pellegriniho je zobrazený ako prvý na .