VIDEO: Chcete sa dostať hlboko do králičej nory novodobej mechaniky cenzúry a zistiť ako funguje pavučina riadenia procesov na planéte Zem?

www.slovanskenoviny.sk/rss Kto určuje, čo nesmieme hovoriť v Európskej únii a kto riadi farebné revolúcie? To a... Príspevok VIDEO: Chcete sa dostať hlboko do králičej nory novodobej mechaniky cenzúry a zistiť ako funguje pavučina riadenia procesov na planéte Zem? je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Chcete sa dostať hlboko do králičej nory novodobej mechaniky cenzúry a zistiť ako funguje pavučina riadenia procesov na planéte Zem?

www.slovanskenoviny.sk/rss

Kto určuje, čo nesmieme hovoriť v Európskej únii a kto riadi farebné revolúcie? To a ešte o mnoho viac sa dozviete v rozhovore Tuckera Carlsona s bývalým americkým diplomatom.

Výnimočný a informačne mimoriadne obsažný rozhovor amerického konzervatívneho moderátora Tuckera Carlsona s Mikeom Benzom, ktorý je zakladateľom platformy Foundation For Freedom Online a niekdajší diplomat na ministerstve zahraničia USA so špecializáciou na medzinárodnú komunikáciu a informačné technológie.

Národno bezpečnostný štát je hlavnou hnacou silou cenzúry a zasahovania do volieb v Spojených štátoch. „To, čo opisujem, je vojenská vláda,“ hovorí Mike Benz. „Je to opak demokracie.“

Viac vo videu s českými titulkami:

Zdroj: Tucker Carlson na sieti X / bezpressu.news / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Chcete sa dostať hlboko do králičej nory novodobej mechaniky cenzúry a zistiť ako funguje pavučina riadenia procesov na planéte Zem? je zobrazený ako prvý na .