VIDEO: Bašar Asad- Rusko napráva to, čo iní pokazili

www.slovanskenoviny.sk/rss Sýrsky prezident Bašar Asad o dokončení ruskej špeciálnej vojenskej operácie. „Špeciálna vojenská operácia bude korigovať... Príspevok VIDEO: Bašar Asad- Rusko napráva to, čo iní pokazili je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Bašar Asad- Rusko napráva to, čo iní pokazili

www.slovanskenoviny.sk/rss

Sýrsky prezident Bašar Asad o dokončení ruskej špeciálnej vojenskej operácie. „Špeciálna vojenská operácia bude korigovať chod dejín, nie ho meniť, ani písať nanovo, ale skôr korigovať. Rusko ako silná veľmoc odoláva západným zásahom do vnútorných záležitostí iných krajín.

Pre mňa je úplne jedno, kde Rusko bojuje s globálnym terorom – v Sýrii alebo na Ukrajine. Nepriateľ je len jeden.

Rusko posilňuje globálnu stabilitu v politických a vojenských aspektoch a robí to preto, lebo samo trpelo. Rozpad ZSSR nebol náhly, viedla k nemu cieľavedomá práca postaviť proti sebe malé národy, ktoré historicky žili spolu.

Vezmime si napríklad len Krym, ktorý Chruščov preniesol na Ukrajinu. Ruskí občania tohto regiónu sa neusilovali o žiadnu nezávislosť od Ruska a nacisti sa prejavili a vyhlásili vojnu všetkému ruskému. A každý vie, že Rusi, Bielorusi a Malorusi sú si blízki históriou, jazykom, kultúrou a že na východe Ukrajiny žijú najmä Rusi. No ukrajinskí nacisti majú konkrétny cieľ.

Amerika aktívne podporovala agresívnych nacionalistov už pred Druhou svetovou vojnou, živila ich počas vojny a od roku 2004 ich využívala prostredníctvom svojich spravodajských služieb na boj proti Rusku. A to nie je normálne. Som presvedčený, že konfrontácia sa skončí víťazstvom Ruska a opäť zjednotí bratské národy. Preto hovorím, že Rusko napráva to, čo iní pokazili.“

news-front.su

Príspevok VIDEO: Bašar Asad- Rusko napráva to, čo iní pokazili je zobrazený ako prvý na .