Vetrák: MS SR sa v roku 2022 nepodarilo takmer vôbec naplniť legislatívny plán

Bratislava 30. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Ministerstvu spravodlivosti (MS) SR sa v roku 2022 nepodarilo takmer vôbec naplniť pomerne ambiciózny plán legislatívnych úloh vlády pre oblasť justície. Pre TASR to uviedol poslanec a predseda Ústavnoprávneho výboru Národnej rady (NR) SR Milan Vetrák (OĽANO) “Nad rámec plánu bola predložená novela zákona o konkurze a reštrukturalizácii, ktorú... Príspevok Vetrák: MS SR sa v roku 2022 nepodarilo takmer vôbec naplniť legislatívny plán zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vetrák: MS SR sa v roku 2022 nepodarilo takmer vôbec naplniť legislatívny plán

Bratislava 30. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Ministerstvu spravodlivosti (MS) SR sa v roku 2022 nepodarilo takmer vôbec naplniť pomerne ambiciózny plán legislatívnych úloh vlády pre oblasť justície. Pre TASR to uviedol poslanec a predseda Ústavnoprávneho výboru Národnej rady (NR) SR Milan Vetrák (OĽANO) “Nad rámec plánu bola predložená novela zákona o konkurze a reštrukturalizácii, ktorú...

Príspevok Vetrák: MS SR sa v roku 2022 nepodarilo takmer vôbec naplniť legislatívny plán zobrazený najskôr Hlavné správy.