“V Saigone bolo bezpečnejšie.” Oregon začne pokutovať majiteľov domov za to, že si všimnú bezdomovca na verande

Bratislava 30. apríla 2023 (HSP/Foxnews/Foto:Twitter)   Zmena legislatívy v americkom štáte Oregon týkajúca sa práva na odpočinok umožní bezdomovcom žalovať o 1000 dolárov, ak ich "obťažujú" majitelia domu, ktorého pozemok obsadili Poriadkumilovní Američania si zvykli myslieť, že táborenie bezdomovcov v blízkosti ich domov je zdrojom nebezpečenstva: bitiek, požiarov, obchodovania s… Príspevok “V Saigone bolo bezpečnejšie.” Oregon začne pokutovať majiteľov domov za to, že si všimnú bezdomovca na verande zobrazený najskôr Hlavné správy.

“V Saigone bolo bezpečnejšie.” Oregon začne pokutovať majiteľov domov za to, že si všimnú bezdomovca na verande

Bratislava 30. apríla 2023 (HSP/Foxnews/Foto:Twitter)   Zmena legislatívy v americkom štáte Oregon týkajúca sa práva na odpočinok umožní bezdomovcom žalovať o 1000 dolárov, ak ich "obťažujú" majitelia domu, ktorého pozemok obsadili Poriadkumilovní Američania si zvykli myslieť, že táborenie bezdomovcov v blízkosti ich domov je zdrojom nebezpečenstva: bitiek, požiarov, obchodovania s…

Príspevok “V Saigone bolo bezpečnejšie.” Oregon začne pokutovať majiteľov domov za to, že si všimnú bezdomovca na verande zobrazený najskôr Hlavné správy.