V Poľsku zadržali ochranku juhoafrického prezidenta Cyrila Ramaphosu a skupinu novinárov

Bratislava 16. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Efrem Lukatsky)   Šéf prezidentskej ochranky pre Somentalive uviedol, že Ramaphosov život bol "v ohrození", pretože jeho ochranka uviazla v lietadle v Poľsku kvôli leteckým predpisom a byrokracii Wally Rood obvinil poľskú vládu, že "úmyselne sabotuje" Ramaphosovu mierovú iniciatívu. Podľa novín vznikol problém s lietadlom, v… Príspevok V Poľsku zadržali ochranku juhoafrického prezidenta Cyrila Ramaphosu a skupinu novinárov zobrazený najskôr Hlavné správy.

V Poľsku zadržali ochranku juhoafrického prezidenta Cyrila Ramaphosu a skupinu novinárov

Bratislava 16. júna 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Efrem Lukatsky)   Šéf prezidentskej ochranky pre Somentalive uviedol, že Ramaphosov život bol "v ohrození", pretože jeho ochranka uviazla v lietadle v Poľsku kvôli leteckým predpisom a byrokracii Wally Rood obvinil poľskú vládu, že "úmyselne sabotuje" Ramaphosovu mierovú iniciatívu. Podľa novín vznikol problém s lietadlom, v…

Príspevok V Poľsku zadržali ochranku juhoafrického prezidenta Cyrila Ramaphosu a skupinu novinárov zobrazený najskôr Hlavné správy.