V Holandsku zatkli podozrivého šéfa bezpečnosti Islamského štátu. Ako sa mu podarilo dostať do Európskej únie?

Amsterdam 23. januára 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Pixabay)   Podozrivý, ktorého totožnosť zatiaľ nie je známa, čelí dvom obvineniam: členstvo v teroristickej organizácii a členstvo v zločineckej organizácii s cieľom spáchať vojnové zločiny, píše Robert Semonsen pre The European Conservative Holandská prokuratúra (OM) oznámila, že polícia zatkla sýrskeho štátneho príslušníka, ktorý je podozrivý… Príspevok V Holandsku zatkli podozrivého šéfa bezpečnosti Islamského štátu. Ako sa mu podarilo dostať do Európskej únie? zobrazený najskôr Hlavné správy.

V Holandsku zatkli podozrivého šéfa bezpečnosti Islamského štátu. Ako sa mu podarilo dostať do Európskej únie?

Amsterdam 23. januára 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Pixabay)   Podozrivý, ktorého totožnosť zatiaľ nie je známa, čelí dvom obvineniam: členstvo v teroristickej organizácii a členstvo v zločineckej organizácii s cieľom spáchať vojnové zločiny, píše Robert Semonsen pre The European Conservative Holandská prokuratúra (OM) oznámila, že polícia zatkla sýrskeho štátneho príslušníka, ktorý je podozrivý…

Príspevok V Holandsku zatkli podozrivého šéfa bezpečnosti Islamského štátu. Ako sa mu podarilo dostať do Európskej únie? zobrazený najskôr Hlavné správy.