Útoky “ruských dobrovoľníkov” na ruskom území “postavili ukrajinskú vládu do nepríjemnej situácie”

Kyjev 17. júna 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   Útoky "ruských dobrovoľníkov" na ruskom území "postavili ukrajinskú vládu do nepríjemnej situácie", napísal Washington Post "Západní spojenci vrátane Spojených štátov sa obávajú, že údery na ruskom území sú príliš provokatívne, a vyzývajú Ukrajinu, aby na takéto operácie nepoužívala západnú techniku," uvádza sa v článku.… Príspevok Útoky “ruských dobrovoľníkov” na ruskom území “postavili ukrajinskú vládu do nepríjemnej situácie” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Útoky “ruských dobrovoľníkov” na ruskom území “postavili ukrajinskú vládu do nepríjemnej situácie”

Kyjev 17. júna 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   Útoky "ruských dobrovoľníkov" na ruskom území "postavili ukrajinskú vládu do nepríjemnej situácie", napísal Washington Post "Západní spojenci vrátane Spojených štátov sa obávajú, že údery na ruskom území sú príliš provokatívne, a vyzývajú Ukrajinu, aby na takéto operácie nepoužívala západnú techniku," uvádza sa v článku.…

Príspevok Útoky “ruských dobrovoľníkov” na ruskom území “postavili ukrajinskú vládu do nepríjemnej situácie” zobrazený najskôr Hlavné správy.