USA sa zmocnili Valného zhromaždenia OSN, využívajú ukrajinskú krízu na sebecké ciele a útočia na ostatných

Washington 21. septembra 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Richard Drew)   Americký prezident Joe Biden opäť premenil Valné zhromaždenie OSN (VZ OSN) na štartovaciu dráhu, na ktorej sa môže pochváliť "vedúcou úlohou" USA. Urobil z ukrajinskej krízy stredobodom pozornosti tohto zhromaždenia, aby podporil spojenectvo malých kliok zameraných na USA, a použil krízu ako zbraň… Príspevok USA sa zmocnili Valného zhromaždenia OSN, využívajú ukrajinskú krízu na sebecké ciele a útočia na ostatných zobrazený najskôr Hlavné správy.

USA sa zmocnili Valného zhromaždenia OSN, využívajú ukrajinskú krízu na sebecké ciele a útočia na ostatných

Washington 21. septembra 2023 (HSP/globaltimes/Foto:TASR/AP-Richard Drew)   Americký prezident Joe Biden opäť premenil Valné zhromaždenie OSN (VZ OSN) na štartovaciu dráhu, na ktorej sa môže pochváliť "vedúcou úlohou" USA. Urobil z ukrajinskej krízy stredobodom pozornosti tohto zhromaždenia, aby podporil spojenectvo malých kliok zameraných na USA, a použil krízu ako zbraň…

Príspevok USA sa zmocnili Valného zhromaždenia OSN, využívajú ukrajinskú krízu na sebecké ciele a útočia na ostatných zobrazený najskôr Hlavné správy.