Úrad pre reguláciu sieťových odvetví rozhodol o zvýšení cien plynu. Saková: Rozhodnutie je škandalózne!

Bratislava 28. novembra (TASR/teraz/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Postup ÚRSO, ktorý vydal cenové rozhodnutie skôr, ako vláda rozhodla o kompenzáciách pre ceny domácností, nie je podľa rezortu akceptovateľný Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) vydal cenové rozhodnutie pre Slovenský plynárenský priemysel (SPP), podľa ktorého by sa mala cena plynu v roku 2024… Príspevok Úrad pre reguláciu sieťových odvetví rozhodol o zvýšení cien plynu. Saková: Rozhodnutie je škandalózne! zobrazený najskôr Hlavné správy.

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví rozhodol o zvýšení cien plynu. Saková: Rozhodnutie je škandalózne!

Bratislava 28. novembra (TASR/teraz/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Postup ÚRSO, ktorý vydal cenové rozhodnutie skôr, ako vláda rozhodla o kompenzáciách pre ceny domácností, nie je podľa rezortu akceptovateľný Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) vydal cenové rozhodnutie pre Slovenský plynárenský priemysel (SPP), podľa ktorého by sa mala cena plynu v roku 2024…

Príspevok Úrad pre reguláciu sieťových odvetví rozhodol o zvýšení cien plynu. Saková: Rozhodnutie je škandalózne! zobrazený najskôr Hlavné správy.