Uhrík vyzval v EP na ubezpečenie občanov: “Pošlú európske štáty Zelenskému aj našich mužov?” Reakcia (ne)prekvapí

Bratislava 16. marca 2023 (HSP/Facebook/Foto: TASR-Jaroslav Novák) Aktualizované 16. marca 2023 o 10:50  Milan Uhrík (Republika) v Európskom parlamente vyzval predsedu Európskej rady Charlesa Michela a eurokomisára Maroša Šefčoviča, aby ubezpečili občanov, že nikdy nedovolia vyslanie slovenských mužov na Ukrajinu. Ako inak, odpovedi sa však nedočkal ani od jedného z… Príspevok Uhrík vyzval v EP na ubezpečenie občanov: “Pošlú európske štáty Zelenskému aj našich mužov?” Reakcia (ne)prekvapí zobrazený najskôr Hlavné správy.

Uhrík vyzval v EP na ubezpečenie občanov: “Pošlú európske štáty Zelenskému aj našich mužov?” Reakcia (ne)prekvapí

Bratislava 16. marca 2023 (HSP/Facebook/Foto: TASR-Jaroslav Novák) Aktualizované 16. marca 2023 o 10:50  Milan Uhrík (Republika) v Európskom parlamente vyzval predsedu Európskej rady Charlesa Michela a eurokomisára Maroša Šefčoviča, aby ubezpečili občanov, že nikdy nedovolia vyslanie slovenských mužov na Ukrajinu. Ako inak, odpovedi sa však nedočkal ani od jedného z…

Príspevok Uhrík vyzval v EP na ubezpečenie občanov: “Pošlú európske štáty Zelenskému aj našich mužov?” Reakcia (ne)prekvapí zobrazený najskôr Hlavné správy.