Uhrík: Progresívci, KDH-aci a národniari hlasovali v Bruseli za zrušenie práva veta. Radačovský sa ostro ohradil

Bratislava 18. septembra 2023 (TASR/HSP/Foto: Screenshot) AKTUALIZOVANÉ 18. septembra 2023 o 19.35 hod.   Milan Uhrík (Republika) zverejnil mená poslancov, ktorí hlasovali za stratu práva veta v EÚ  Európsky parlament hlasoval o zániku práva veta. To znamená, že aj vo veciach, ktoré budú znamenať poškodenie rozhodujúcich záujmov Slovenska, sa budeme… Príspevok Uhrík: Progresívci, KDH-aci a národniari hlasovali v Bruseli za zrušenie práva veta. Radačovský sa ostro ohradil zobrazený najskôr Hlavné správy.

Uhrík: Progresívci, KDH-aci a národniari hlasovali v Bruseli za zrušenie práva veta. Radačovský sa ostro ohradil

Bratislava 18. septembra 2023 (TASR/HSP/Foto: Screenshot) AKTUALIZOVANÉ 18. septembra 2023 o 19.35 hod.   Milan Uhrík (Republika) zverejnil mená poslancov, ktorí hlasovali za stratu práva veta v EÚ  Európsky parlament hlasoval o zániku práva veta. To znamená, že aj vo veciach, ktoré budú znamenať poškodenie rozhodujúcich záujmov Slovenska, sa budeme…

Príspevok Uhrík: Progresívci, KDH-aci a národniari hlasovali v Bruseli za zrušenie práva veta. Radačovský sa ostro ohradil zobrazený najskôr Hlavné správy.