Tragédia v Margecanoch: Muž spadol do priestoru koľajiska; zrážku s vlakom neprežil

Margecany 8. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Tridsaťsedemročný muž prišiel o život na železničnej stanici v Margecanoch. Čech spadol do priestoru koľajiska a následne ho zachytil vlak prichádzajúci v smere na Žilinu Pre TASR to uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Lenka Ivanová s tým, že presná príčina pádu je predmetom ďalšieho... Príspevok Tragédia v Margecanoch: Muž spadol do priestoru koľajiska; zrážku s vlakom neprežil zobrazený najskôr Hlavné správy.

Tragédia v Margecanoch: Muž spadol do priestoru koľajiska; zrážku s vlakom neprežil

Margecany 8. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Tridsaťsedemročný muž prišiel o život na železničnej stanici v Margecanoch. Čech spadol do priestoru koľajiska a následne ho zachytil vlak prichádzajúci v smere na Žilinu Pre TASR to uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Lenka Ivanová s tým, že presná príčina pádu je predmetom ďalšieho...

Príspevok Tragédia v Margecanoch: Muž spadol do priestoru koľajiska; zrážku s vlakom neprežil zobrazený najskôr Hlavné správy.