Tragédia selektívnych potratov v Británii. Čo nám ukazuje boj 27-ročnej ženy s Downovým syndrómom

Bratislava 17. januára 2023 (HSP/The Spectator/Foto:Pexels- Valeriia Svietlova)   Súčasné právne predpisy v Británii diskriminujú ľudí s Downovým syndrómom a dávajú im najavo, že ich život nestojí za to. Štatistiky sú alarmujúce. K tejto téme sa priblížil autor článku britského týždenníka The Spectator, James Mumford Koncom minulého roka Heidi Crowterová, 27-ročná žena s Downovým syndrómom,... Príspevok Tragédia selektívnych potratov v Británii. Čo nám ukazuje boj 27-ročnej ženy s Downovým syndrómom zobrazený najskôr Hlavné správy.

Tragédia selektívnych potratov v Británii. Čo nám ukazuje boj 27-ročnej ženy s Downovým syndrómom

Bratislava 17. januára 2023 (HSP/The Spectator/Foto:Pexels- Valeriia Svietlova)   Súčasné právne predpisy v Británii diskriminujú ľudí s Downovým syndrómom a dávajú im najavo, že ich život nestojí za to. Štatistiky sú alarmujúce. K tejto téme sa priblížil autor článku britského týždenníka The Spectator, James Mumford Koncom minulého roka Heidi Crowterová, 27-ročná žena s Downovým syndrómom,...

Príspevok Tragédia selektívnych potratov v Británii. Čo nám ukazuje boj 27-ročnej ženy s Downovým syndrómom zobrazený najskôr Hlavné správy.