Továrne na falošné prognózy: ako sa americké think tanky obohatili na ukrajinskej kríze

Washington 5. novembra 2023 (HSP/russtrat.ru/Foto:TASR/AP-J. Scott Applewhite)   Štyri mesiace po začiatku ukrajinskej ofenzívy je všetkým stranám jasné, že ukrajinským ozbrojeným silám sa nepodarilo prelomiť ruskú obranu na záporožskom smere Okamžite sa vynárajú otázky o uskutočniteľnosti plánu AFU prerušiť "pozemný koridor" na Krym, keďže satelitné snímky získané západnými médiami ukázali… Príspevok Továrne na falošné prognózy: ako sa americké think tanky obohatili na ukrajinskej kríze zobrazený najskôr Hlavné správy.

Továrne na falošné prognózy: ako sa americké think tanky obohatili na ukrajinskej kríze

Washington 5. novembra 2023 (HSP/russtrat.ru/Foto:TASR/AP-J. Scott Applewhite)   Štyri mesiace po začiatku ukrajinskej ofenzívy je všetkým stranám jasné, že ukrajinským ozbrojeným silám sa nepodarilo prelomiť ruskú obranu na záporožskom smere Okamžite sa vynárajú otázky o uskutočniteľnosti plánu AFU prerušiť "pozemný koridor" na Krym, keďže satelitné snímky získané západnými médiami ukázali…

Príspevok Továrne na falošné prognózy: ako sa americké think tanky obohatili na ukrajinskej kríze zobrazený najskôr Hlavné správy.