To najdôležitejšie z Ukrajiny – Scholz: Ukrajina dostane bezpečnostné záruky od Západu až po skončení vojny s Ruskom

Kyjev 5. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Vadim Ghirda, Telegram) Aktualizované 5. marca 2023 19:54 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 19:53 - Podľa ruských telegramov pristál na letisku Pulkovo v Petrohrade strategický… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Scholz: Ukrajina dostane bezpečnostné záruky od Západu až po skončení vojny s Ruskom zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Scholz: Ukrajina dostane bezpečnostné záruky od Západu až po skončení vojny s Ruskom

Kyjev 5. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Vadim Ghirda, Telegram) Aktualizované 5. marca 2023 19:54 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 19:53 - Podľa ruských telegramov pristál na letisku Pulkovo v Petrohrade strategický…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Scholz: Ukrajina dostane bezpečnostné záruky od Západu až po skončení vojny s Ruskom zobrazený najskôr Hlavné správy.