To najdôležitejšie z Ukrajiny – Informácie o ťažkej situácii AFU nemali uniknúť do médií bez súhlasu, Podoljak

Kyjev 18. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Evgeniy Maloletka, telegram, screenshot) Aktualizované 18. marca 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 18:51 - Informácie o ťažkej situácii AFU nemali uniknúť do médií bez… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Informácie o ťažkej situácii AFU nemali uniknúť do médií bez súhlasu, Podoljak zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Informácie o ťažkej situácii AFU nemali uniknúť do médií bez súhlasu, Podoljak

Kyjev 18. marca 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Evgeniy Maloletka, telegram, screenshot) Aktualizované 18. marca 2023 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 18:51 - Informácie o ťažkej situácii AFU nemali uniknúť do médií bez…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Informácie o ťažkej situácii AFU nemali uniknúť do médií bez súhlasu, Podoljak zobrazený najskôr Hlavné správy.